Kurumsal

İstanbul Halıfleks Yıkama Şirketi Uzman Kadro Profesyonel Yıkama

Kurumsal

Halıfleks Yıkama İstanbulda Uzman Personel Kadrosu ve Son Teknoloji Makineleri İle Yıkama Hizmeti ve İşinin Uzmanları İle Çalışmak İçin ☎ 0850 303 33 52

Evo Temizlik”  firması 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Uzun Yıllardır siz müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 %100 müşteri memnuniyeti ve  Dağcı sertfikalı alanında uzman eğitimli personelimiz ile hizmet veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. 
Verdiğimiz hizmet ve bölgeler için sitemizi detaylı inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilir ve bizleri arayabilirsiniz.
İstanbul İçerisine halıfleks yıkama konusunda uzman teknik personellerimiz ve son teknoloji yıkama cihazlarımız ile profesyonel halıfleks yıkama hizmeti sunuyoruz.
 
VİZYONUMUZ
 
İstanbul Evo Temizlik firması, zamanın gereklerine uygun, hijyen kurallarına uyan, kaliteyi benimsemiş şekilde hizmet sunmaktadır.
Zaman geçtikçe sektörün köklü firmaları arasında yerimizi almayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.
 
MİSYONUMUZ 
 
Siz müşterilerimizin evini,ofisini,cafesini,gündelik temizlik alanındaki tüm temizlik işlerini sizlere refah ve temiz ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.